ILLA home page
  1. Сторінка

Багатосторінковий демо в ILLA:

Односторінковий додаток - це додаток, що може змінювати сторінки без перезавантаження всіх компонентів на сторінці. Більшість ресурсів (включаючи HTML, CSS та сценарій) завантажуються лише один раз у життєвому велосипеді додатку, роблячи програму на одній сторінці швидкою.

У багатосторінковій програмі, кожна зміна, таких як відображення даних або відправлення даних назад на сервер, надсилаючи запити на нову сторінку з сервера. У багатосторінковому додатку є кілька рівнів, що робить структуру програми простою і прямою для користувачів.

В ILLA Builder, додаток для однієї сторінки може бути побудований шляхом встановлення рамки сторінки і додавання переглядів в розділи, і багатосторінковий додаток можна створювати, додавши кілька сторінок, а розробники можуть використовувати обидва шаблони дизайну в одному додатку.

Встановити розташування сторінок

Перейдіть до конфігурації сторінки як наступні кроки:

Ви можете використовувати попередньо встановлені макети, або додавати і видаляти розділи, щоб встановити макет.

Додати відображення на сторінку

Переглянути шлях: рядок, що зберігається після адреси сторінки для доступу до вказаного вигляду. Після розгортання програми повна адреса доступу таким чином: https://builder.illacloud.com/{{team_identifier}}/deploy/app/{{app_id}}/{{page_name}}/{{view_path}}

Ви також можете ввести домашню сторінку і вигляд за замовчуванням за допомогою наступного шляху:

https://builder.illacloud.com/{{team_identifier}}/deploy/app/{{app_id}}.

Підключення меню та сторінки

Додайте обробники подій для Меню елементів → встановіть “Дія” для “Встановити маршрутизатор” → вибрати сторінку та подання