ILLA home page
  1. Гайдер JavaScript

JavaScript є найважливішим компонентом ILLA Builder, що є інструментом який ви використовуєте для створення даних з та логіки вашого APP. Навчання як викликати JavaScript, ви освоїли використання ILLA Builder.

Коли побудовуєте ваш APP в ILLA Builder, ви можете використовувати `{{template syntax}}для запису користувацьких операторів JavaScript для виклику та маніпулювання даними, або записати JS код безпосередньо в перетворювачі.

Дані операції

Доступ до даних по об'єктам

В ILLA Builder ви можете ввести вирази JavaScript у будь-якому текстовому полі, використовуючи синтаксис шаблону. Об’єкти дані посилаються, і ви можете маніпулювати даними усіх вставок, дій та трансформаторів за допомогою JavaScript. Наприклад, ви можете використовувати {{textInput.data}} для доступу до вмісту текстового вводу, {{action.data}}, щоб отримати доступ до даних з бази даних дій та {{transformer.value}} для доступу до даних від перетворювача.

Ми додали та змінили віддзеркалення коду в продукт, адаптовано його в середовищі програмування ILLA, підтримуване синтаксис виділення та автоматичні відступи, і додаються докладні пояснення змінних і функцій, які виникають під час програмування, щоб ви могли дізнатися, як використовувати ILLA Builder за невисокою вартістю. Після введення імені об’єкта введіть крапку. Підказка буде містити всі властивості об’єкта, типу даних і часткового опису тексту, щоб ви могли визначити властивість без часу.

Доступ до номерів в масивах

Коли вам потрібно отримати доступ до значення у певному масиві, ви можете отримати значення за позицією або підпискою на дані, які вам потрібен доступ.

const list = ['a', 'b', 'c']
повернути список[0] // Повертає перше значення у списку 'a'

Перегляд даних

Є чотири місця для перегляду даних в конструкторі ILLA: дані робочого простору на лівій панелі, підказка даних під текстовим полем після введення виразу JavaScript, і відображення даних через вставку даних, щоб відобразити дані.

Представлення робочого простору даних

Робоче середовище даних можна знайти, відкривши ліву панель в редакторі додатків, так дані представлені як структурований JSON, в якому кожна властивість і список можна розширювати, а всі дані візуально відображаються в робочому просторі.

Живий перегляд вхідних даних

Коли ви викликаєте дію або операцію з передачею у вхідній скриньці, дані для цієї операції автоматично з’являтимуться нижче вхідних даних і ви можете підтвердити, що дані виклику правильні на основі інформації тут.

Представлення даних

Відображення даних дає вам найбільш інтуїтивно зрозумілий вигляд даних. Просто перетягніть і додайте компонент у кадрі, введіть ім’я відповідного джерела даних у полі даних. фільтрувати і організувати його, і ви матимете доступ до даних на екрані.

Трансформатор

Можна написати кілька рядків JS коду в перетворенні, і ми рекомендуємо вам писати в трансформаторі, а не в подвійних фігурних дужках. Ви можете запрограмувати JavaScript безпосередньо в транзерії, а також викликати дані в операції, використовуючи {{}}.

Натисніть тут для детального використання перетворювача.