ILLA home page
  1. Підключення за допомогою Face

З допомогою Hugging Face Inference Endpoints, ви можете легко розгортати Transffusers або будь-яку модель на відданому, повністю керованій інфраструктурі. Натисніть тут щоб створити кінцеву точку.

Створити ресурс несправності обличчя

Є два способи додати ресурс Неподружнього Кінцевої точки.

  1. Введіть закладку “ILLA Builder” >> Натисніть “Ресурси” >> Натисніть “Створити нове” >> Виберіть “Hugging Face Endpoint” >> Налаштування інформації про з’єднання та натисніть “Зберегти ресурс”
  2. Введіть сторінку редагування >> натисніть + Новий в списку дій >> Виберіть “Hugging Face Endpoint” >> Налаштувати інформацію про з’єднання, або натисніть `+ новий ресурс”, щоб додати нову інформацію про підключення

Налаштувати відомості про підключення

ВластивостіОбов’язковоОпис
Ім’яобов’язковоВизначте назву ресурсу, яка буде використовуватися для відображення в ILLA
Endpoint URLобов’язковостворити кінцеву точку тут: https://ui.endpoints.huggingface.co/new і отримати URL.
Маркеробов’язковоМаркер організації. Ви можете отримати його в https://huggingface.co/settings/tokens.

Створити дії

Введіть сторінку редагування >> натисніть + Нове в списку дій >> Виберіть “Hugging Face Endpoint` >> Виберіть існуючий ресурс або додайте новий ресурс

Налаштування дій

ВластивостіОбов’язковоОпис
Тип параметраобов’язковоТип параметру вашої кінцевої точки. Наприклад, якщо кінцева точка потребує введення тексту, виберіть параметр “input” з текстом. Якщо ваша кінцева точка потребує введення JSON, оберіть заповніть параметр “input” з JSON або значенням ключа.
Параметробов’язковоВведіть ваш параметр. Використовувати дані компонентів з {{ componentName.value }}.

Використати регістр

Ми розгорнули `openai/whisper-base’, який отримує дані аудіо-файлу і перетворює їх на текст. Відповідно до зустрічей хвилин, подкастів до смс і т.д. Потім ми представляємо, як використовувати цю модель для створення програми в ILLA Cloud.

Крок 1: Побудуйте інтерфейс фронт-енд компонентами

Ми побудували інтерфейс, використовуючи такі компоненти, як завантаження файлів і кнопку, наступним чином.

Крок 2: Додати ресурс обличчя Hugging

Заповніть поля, які показані нижче, щоб закінчити конфігурацію ресурсу. Створіть кінцеву точку та отримайте Кінцева точка URL. І отримайте маркер API в налаштуваннях профілю.

Крок 3: Налаштувати дію

Спочатку виберіть тип параметра. Взяти openai/whisper-base в якості прикладу, для отримання двійкового вхідних файлів файл і змінити параметр на Binary.

Встановити бінарний для передавання в модель в якості файлів, завантажених з компоненту завантаження файлу. Наприклад, {{upload1.value[0]}}

Крок 4: Підключіть компоненти та дії

Додайте обробник подій до кнопки, щоб запустити дію при натисканні на кнопку. Встановіть значення текстового компонента на {{whisper.data[0].text}} для відображення результату конвертації в текстовому компоненті.

Після налаштування вищезгаданих кроки, додаток створюється і є наступними.