ILLA home page
  1. Seznam integrace

ILLA nabízí řadu předkompilovaných integrací, které vám umožní snadno se připojit ke zdrojům dat s minimální konfigurací. Jednoduše vyberte vhodnou integraci ze seznamu dostupných možností, zadejte potřebné přihlašovací údaje a můžete začít používat zdroj dat v rámci ILLA. Tím se eliminuje potřeba nastavit komplexní konfigurace a umožňuje vám rychle začít pracovat s vašimi daty.

Integrace databáze

NázevL 343, 22.12.2009, s. 1).
MysqlMySQL je systém pro správu relativních databází s otevřeným zdrojovým kódem (RDBMS), který je založen na strukturovaném dotazovacím jazyce (SQL).
PostgreSQLPostgreSQL je open-source systém pro správu objektových databází (ORDBMS), který je známý svou spolehlivostí a bohatostí funkcí.
MariaDBMariaDB je open-source relační systém správy databází, který je rozštěpením MySQL databáze.
TiDBTiDB je open-source NewSQL databáze, která podporuje Hybrid Transactional and Analytical Processing workloads.
ČervenáRedis je open-source datová struktura v paměti, která se často používá jako databáze, mezipaměť a mediátor zpráv.
MongoDBMongoDB je svobodný a open-source multiplatformní dokumentačně orientovaný databázový program.
Elastic search (Automatic Copy)Elasticsearch je open-source, distribuovaný vyhledávač a analytics postavený nad Apache Lucene.
FirebaseFirebase je platforma pro vývoj mobilních a webových aplikací v cloudu vyvinutá společností Google.
Supabase DBSupabase je open-source platforma pro vytváření serverových aplikací v reálném čase. Je postaven na vrcholu PostgreSQL a poskytuje řadu nástrojů a služeb pro rychlé vytváření a nasazení bezserverových aplikací.
ClickhouseClickHouse je open-source databázový systém pro správu databází, který je navržen pro online analytické zpracování (OLAP) a analýzu dat v reálném čase.

Integrace API

NázevL 343, 22.12.2009, s. 1).
REST APIREST je architektonický styl pro vytváření webových služeb. RESTful API jsou API, která postupují podle architektonického stylu REST.
Amazon S3(General S3)Amazon S3 je služba pro ukládání objektů, kterou nabízí AWS. Poskytuje bezpečné, škálovatelné a nízkonákladové úložiště dat na internetu.
SMTPSMTP (Simple Mail Transfer Protocol) je protokol pro odesílání a přijímání e-mailových zpráv přes internet.
Grafická QLGraphQL je dotaz pro API a runtime pro splnění těchto dotazů s vašimi stávajícími daty.